WoollyFox Без категорії Дитячий мобіль Вашої мрії — у WoolyFox!

Дитячий мобіль Вашої мрії — у WoolyFox!

дитячий мобіль на ліжечко

✨ Дитячий мобіль на ліжечко — перша іграшка, особливий декор кімнати, пам’ятний подарунок малюку та його мамі. Важливо, щоб він був безпечним з перших днів життя, органічно доповнював інтер’єр, а його персонажі, кольори та форми створювали гармонійну історію.

Мобіль на ліжечко — не просто іграшка, це магія, чарівна атмосфера і казка, що буде розвивати, оточувати естетикою та почуттям прекрасного з народження, а також заколисувати малюка на солодкі і глибокі сни. Він допомагає розвивати уяву, концентрувати увагу на деталях, розрізняти кольори та форми, мотивує на скоріший розвиток.

✨ Він дає мамі більше часу на себе і на коханого чоловіка.
Він є ідеальним декором для перших знімків і зйомок нью-борн.
Це сімейна реліквія, пам’ятний спогад, оберіг і загорнуте у м’який фетр почуття: «Я тебе дуже сильно люблю!» ❤️

Ви можете обрати для свого маляти вже існуючу модель, ми можемо змінити для вас будь-які елементи, або створити принципово нове, індивідуальне замовлення — авторський мобіль за вашими ідеями, бажанням і смаком.

?Ручна робота.
?Натуральні матеріали — фетр, шерсть, бавовна — безпечно з народження.
?Індивідуальне замовлення.
?Різноманітні сюжетні лінії та безліч казкових героїв.
?Виготовлення 3-5 днів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Related Post

Як правильно вішати мобіль на ліжечко

Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.

Багато батьків напевно хотіли б так грати зі своїм малюком, щоб це приносило йому радість і користь. На допомогу мамам і татам приходить мобіль — оригінальна іграшка, яка може ненадовго

Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя

Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?

Повільна карусель з квіточок, тваринок і казкових героїв — мамин мастхев і універсальний помічник: перша, і від того така пам’ятна іграшка, оригінальний реквізит для зйомки нью-борн і стильне продовження дитячої

Чому іграшкова гірлянда в коляску — гарантовано +100 балів до спокою?Чому іграшкова гірлянда в коляску — гарантовано +100 балів до спокою?

?Одна розтяжка — два варіанти використання: як переносна іграшка в коляску чи автокрісло, так і декоративна гірлянда в ліжечко. ?Це безпечно. Іграшки на розтяжці міцно закріплені між собою, а до