WoollyFox Без категорії Історія скандинавських гномів

Історія скандинавських гномів

скандинавський гном

Століття тому скандинави вірили, що ельфи – це домашні гноми. Вони охороняють свої будинки від зла. Якби ви були хорошими, гноми були б хороші до вас. Але якби ви були поганими, бешкетні гноми зіграли б з вами злий жарт.

Ось деякі з хитрощів, які їм подобалися: викликати кошмари, сидячи на голові під час сну, сплутувати волосся під час сну, скисати молоко і красти сосиски. Люди вірили, що, якщо вони залишать на порозі тарілку каші, гноми будуть щасливі і не будуть піддавати їх своїм злим витівкам.

До середини 1800-х років гноми – вже традиція, пов’язаназ розповіддями історій і магією, набули нового значення, і їхній справжній намір став сприйматися як ніщо інше як допомога Діду Морозу. Так народилися різдвяні гноми. Навіть після всіх цих років гноми продовжують залишатися популярним і веселим доповненням до будь-якого будинку в Скандинавії під час свят та за його межами.

Гноми не тільки різдвяна домашня прикраса – вони актуальні цілий рік. Ця воістину чарівна істота приваблює успіх, фінансове благополуччя, добрі стосунки між членами сім’ї та друзями. Уявіть, як було б чудово, якби ви поклали такого гнома на полицю чи стіл, під дерево чи камінну полицю.

Related Post

Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя

Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?

Повільна карусель з квіточок, тваринок і казкових героїв — мамин мастхев і універсальний помічник: перша, і від того така пам’ятна іграшка, оригінальний реквізит для зйомки нью-борн і стильне продовження дитячої

Чому іграшкова гірлянда в коляску — гарантовано +100 балів до спокою?Чому іграшкова гірлянда в коляску — гарантовано +100 балів до спокою?

?Одна розтяжка — два варіанти використання: як переносна іграшка в коляску чи автокрісло, так і декоративна гірлянда в ліжечко. ?Це безпечно. Іграшки на розтяжці міцно закріплені між собою, а до

Як правильно вішати мобіль на ліжечко

Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.

Багато батьків напевно хотіли б так грати зі своїм малюком, щоб це приносило йому радість і користь. На допомогу мамам і татам приходить мобіль — оригінальна іграшка, яка може ненадовго