WoollyFox Розвиток дитини Вaby gym — що воно таке?!

Вaby gym — що воно таке?!

Вaby gym

💫Ваby gym — це активний помічник, що допомагає малюкам розвивати зорово-моторну координацію, зміцнювати шию та плечі, розвивати дрібну моторику.

💎Усі іграшки — ручної роботи з безпечних, натуральних і гіпоалергенних матеріалів.

💎Фіксуюча мотузка на А-подібній конструкції забезпечує стабільність під час гри. Дерев’яні кільця іграшок забезпечують їх мобільність.

💎Лаконічний та спокійний дизайн робить baby gym придатним як для дівчаток, так і для хлопчиків від 0 до 9 місяців.

💎Розкласти розвиваючий центр займе навіть у заклопотаної мами, мабуть, хвилини 2 — це швидко та зручно.

😘Конструкцію можна легко скласти, вона не займає багато місця, її можна брати з собою у подорожі.

❤️Це універсальний предмет, що розвиває вашу дитину інтелектуально, фізично та естетично, не займає багато простору — то ж, гармонійно виглядає навіть у невеличкій кімнаті.

А коли маля підросте, ви можете використовувати іграшки без дерев’яного каркасу, наприклад, для візочка, гірлянди над ліжечком або просто з ними грати.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Related Post

Як правильно вішати мобіль на ліжечко

Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.Як правильно вішати мобіль на ліжечко: навіщо потрібен мобіль і з якого віку треба його вішати.

Багато батьків напевно хотіли б так грати зі своїм малюком, щоб це приносило йому радість і користь. На допомогу мамам і татам приходить мобіль — оригінальна іграшка, яка може ненадовго

Уявіть, що ваша дитина закохається в овочі змалечку?!Уявіть, що ваша дитина закохається в овочі змалечку?!

… що в неї сформується здоровий харчовий інтерес.… що їй буде цікаво в подальшому куштувати натуральні смаколики.… що натуральна їжа буде сприйматися нормально, з цікавинкою та користю. Як то таке

мобіль для дівчинки

Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?Як мобіль на дитяче ліжечко полегшує мамине життя?

Повільна карусель з квіточок, тваринок і казкових героїв — мамин мастхев і універсальний помічник: перша, і від того така пам’ятна іграшка, оригінальний реквізит для зйомки нью-борн і стильне продовження дитячої